HashFlare HashFlare HashFlare HashFlare

Skocz do zawartości

Witaj na eDivision.pl - Forum Counter Strike
Zdjęcie


Regulamin Globalny EDIVISION.PL

Regulamin Regulamin Globalny EDIVISION.PL

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
eDivision

eDivision

    Administrator

  • Administrators
  • 13 postów
REGULAMIN FORUM INTERNETOWEGO „Edivision.pl”
wersja nr 1, obowiązuje od dnia: 2 lutego 2017r.
 
Nieznajomość regulaminu forum nie zwalnia użytkowników z jego przestrzegania!
 
§1 Ogólne.
 
0.1. Rejestrując się na forum, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych podanych we formularzu oraz na otrzymywanie treści reklamowych na adres e-mail.
0.2. Wszystkie treści, grafika znajdujące się na stronie jest własnością Edivision.pl, kopiowanie treści bez zgody AUTORA/ADMINISTRACJI surowo zabronione.
0.3. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy oraz za to co ściągnąłeś z forum – są one własnością ich autorów.
0.4. Za nieprzestrzeganie regulaminu możesz zostać ukarany WARN’em.
 
§2 Tematy i posty.
 
0.1. Zanim poruszysz swój problem skorzystaj z wyszukiwarki by nie zaśmiecać forum.
0.2. Tematy będące w nieodpowiednich działach będą przeniesione do odpowiedniego działu bądź usuwane.
0.3. Tytuł tematu oraz treści wypowiedzi wprowadzaj tak by były czytelne i zrozumiałe dla innych forumowiczów.
0.4. Staraj się pisać zgodnie z zasadami języka polskiego, jeśli jesteś dyslektykiem, masz dysgrafie, itd. możesz skorzystać z programów typu Microsoft Word, FireFox lub Google Toolbar i wiele innych.
0.5. Nie wznawiaj tematów jeśli nie masz do tego konkretnego powód (link nie działa, temat został skopiowany z innej strony, itp.).
0.6. Aby uwidocznić jakiś post nigdy nie używaj koloru czerwonego i zielonego– zarezerwowany dla Administracji. Używaj jedynie koloru automatycznego.
0.7. Nie piszemy bezsensownych odpowiedzi w wątkach (np. żal, ehhhh, lol itp).
0.8. Nie klnij, nie obrażaj innych, nie wyzywaj oraz nie krzycz (nie pisz z włączonym Caps Lock'iem.)
0.9. Pisz zawsze na temat - nie offtopicuj. Sprawy między drugą osobą załatwiacie na PW bądź GG/FB.
0.10. Zakaz rozpowszechniania jakichkolwiek materiałów o treści pornograficznej.
0.11. Moderatorzy i admini zastrzegają sobie możliwość korekty postów/tematów lub ich usunięcia z forum.
 
§3 Użytkownicy.
 
0.1. Używaj takiego samego Nicku na forum jaki i w grze lub umieść informacje o Nicku używanym podczas gry w sygnaturce bądź Tytule użytkownika.
0.2. Sygnaturki użytkowników nie mogą być zbyt wielki i "ciężkie". Jeżeli moderator lub administrator uzna że podpis jest za duży ma prawo go usunąć.
0.3. Użytkownik ma prawo wiedzieć za co otrzymał ostrzeżenie.
0.4. Nie używamy wulgarnych bądź obraźliwych nicków.
0.5. Należy się szacunek do Administratorów i Moderatorów.
0.6. Użytkownik może się swobodnie wypowiadać na forum przestrzegając regulaminu.
0.7. Każdy ma prawo tylko do zarejestrowania jednego konta posiadanie wielu kont grożą usunięciem lub zbanowaniem wszystkich kont danego użytkownika.
0.8. Istnieje możliwość odwołania się od bana/ostrzeżenia na forum w odpowiednim dziale.
 
§4 Ostrzeżenia na forum.
 
0.1. Polityka dotycząca ostrzeżeń jest następująca: za przewinienia łamiące regulamin forum, administratorzy i moderatorzy będą udzielać upomnienia słowne, usuwając wpisy oraz dodać ostrzeżenie, jeżeli zajdzie taka potrzeba.
0.2. Przewinienia wynikające ze złośliwości, braku kultury, nałożonej blokady lub bana, prywatnych zatargów wywlekanych na forum publiczne będą karane podwyższoną ilością ostrzeżeń.
0.3. Maksymalna liczba ostrzeżeń to 10, potem następuje zawieszenie konta na zawsze. Po 8 ostrzeżeniu użytkownik otrzymuje blokadę możliwości pisania postów do czasu odrobienia WARNów
0.4. Użytkownik ma prawo do odrobienia ostrzeżeń w odpowiednim do tego dziale oraz za pomocą określonego wzoru.
0.5. Odrabianie ostrzeżeń (warnów) poprzez bota robiącego reklamy nie będą uwzględniane, liczą się tylko reklamy zrobione ręcznie.
 
§5 Pozostałe.
 
0.1. Nie udostępniaj na forum żadnych plików, które zawierają wirusy.
0.2. Awatar bądź sygnatura nie może reklamować innego forum/portalu.
0.3. Jeśli nie zgadzasz się z powyższym regulaminem poproś Administratora o usunięcie konta.
0.4. Zakazuje się pisania " Jestem na TAK / Jestem na NIE " w podaniach o jakiekolwiek stanowisko - pamiętaj aby Twoja wypowiedz była zawsze uzasadniona.
0.5. Pamiętaj, że jedynie MODERATOR może dawać WARNY w każdym dziale!
0.6. Przed WARNEM nakazuje się dać pierw OSTRZEŻENIE inaczej WARN będzie odebrany.
0.7. Administracja zastrzega sobie wyłączne prawo do zmiany zasad korzystania z Serwisu.
0.8. Korzystanie przez Użytkownika z Serwisu po wprowadzeniu tych zmian, o których mowa w ust. 0.7. jest równoznaczne z ich akceptacją.
0.9. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę materiałów i informacji umieszczonych w Serwisie przez Użytkowników.
0.10. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek skutki wykorzystania przez Użytkownika lub inną osobę materiałów i informacji uzyskanych za pośrednictwem Serwisu, w tym także materiałów i informacji.
0.11. Administracja Serwisu nie ponosi odpowiedzialności za utraty danych czy szkody jakie mogą powstać w wyniku błędów, awarii i przerw w funkcjonowaniu powyższych mechanizmów i nie udziela żadnej gwarancji, iż wszystkie aplikacje i mechanizmy będą działały bez przerw i zakłóceń.
 
§6 Czat online.
 
0.1. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wiadomości na czacie.
0.2. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za utratę danych podczas czatowania ze znajomymi.
 
§6 Kontakt Mailowy z Administracją 
 
0.1. edivisionkontakt@gmail.com
Oglądaj na żywo film od użytkownika sudigames na www.twitch.tv

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

SERWIS Edivision.pl UDOSTĘPNIA JEDYNIE INFORMACJE O FILMACH, ZDJĘCIA PROGRAM SHOWMAX.PL , CDA PREMIUM ORAZ Popcorn VOD które umożliwiają użytkownikom transmisję lub tymczasowe pobieranie programów telewizyjnych, filmów, klipów wideo i audio oraz innych materiałów audiowizualnych ("Treści") za pomocą urządzeń elektronicznych podłączonych do Internetu, między innymi komputerów, telefonów komórkowych, tabletów, odtwarzaczy multimedialnych, telewizorów smart TV, dekoderów, konsoli do gier, adapterów multimedialnych i innych, podobnych urządzeń, które spełniają wymogi techniczne dotyczące dostępu do Treści, określone na Stronie Showmax ("Urządzenia dostępowe"). Dostęp do Usługi Showmax możliwy jest poprzez stronę showmax.com oraz inne strony, jakie Showmax może udostępnić w celu korzystania z Usługi Showmax ("Strona Showmax"). Aby umożliwić użytkownikom dostęp i odbiór Usługi Showmax za pomocą Urządzenia dostępowego, Showmax stworzył lub udostępnił aplikację Showmax ("Aplikacja Showmax"). Usługa Showmax jest dostępna na warunkach określonych w niniejszym dokumencie ("Regulamin Showmax"). Usługa Showmax obejmuje również dostarczanie użytkownikom spersonalizowanych rekomendacji dotyczących Treści do obejrzenia (np. informacje wyświetlane użytkownikowi podczas korzystania z Usługi Showmax). ADMINISTRACJA NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA UMIESZCZONE TREŚCI NA TEJ STRONIE. body